Vincent Mispelaere
Directeur

Auguste Reyerslaan 80
1030 Brussel
vincent.mispelaere@plastiq.be

Janos Wylin

Coach plasticlab KIEM

Auguste Reyerslaan 80
1030 Brussel

M +32 (0)496 78 75 55

janos.wylin@plastiq.be

       

Els Dekleermaeker

Adviseur Arbeidsmarkt en opleidingen

E. Sabbelaan 49

8500 Kortrijk

M +32 (0) 497 55 00 87

els.dekleermaeker@plastiq.be

Marieke Veryser

Projectcoördinator KIEM Werkzoekenden

E. Sabbelaan 49

8500 Kortrijk

M +32 (0) 474 45 84 26

marieke.veryser@plastiq.be

 

       

Yavuz Tasdemir

Technische Adviseur Antwerpen en Limburg

cc plastIQ Hasselt

M +32 (0) 473 27 89 02

yavuz.tasdemir@plastiq.be

Francis Saelens

Technisch Adviseur Oost –en West-Vlaanderen

KTA Brugge

M +32 (0) 485 63 66 70

francis.saelens@plastiq.be

 

 

 

Guido Reunes

Instructeur Innovatieve Kunststofmaterialen

EDUGO Oostakker

guido.reunes@edugo.be

 

Franky Nimmegeers

Instructeur Innovatieve Kunststofmaterialen

EDUGO Oostakker

franky.nimmegeers@edugo.be

 

Frederick de Hertogh

Instructeur Innovatieve Kunststofmaterialen

EDUGO Oostakker

f-dh@telenet.be

 

 

Danny Fonteyn

Instructeur Innovatieve Kunststofmaterialen

KOGEKA Geel

fonteyn.daniel@telenet.be

 

 

 

 

 

 

   

Heeft u een vraag of opmerking? Via dit formulier kunt u ons
gemakkelijk contacteren. Alvast bedankt voor uw reactie.


Naam: *
Functie: *
Bedrijf/School: *
E-mail: *

Ik heb volgende vraag of opmerking: *
Akkoord: *